Wind generators factory
Unit 2, Building 2, Office 102, Pingxiang - Xingtai city,
Shijimingzhu, Guangchang Road, Hebei, China
 Phone: +86 13333 092 057 Email: iasos@iasos.eu
Traiding Company
Lianglima Pingxiang, Xingtai city,
Hebei, China 054500
Phone: +91 9823 1964 80 Email: coyote@iasos.eu
FF 5, First Floor, 77 Rosemin Arcade,
Aquem, Margao Goa, India 403601
Phone: +91 9823 1964 80 Email: jitendra@agarwalgroupco.com

Εταιρεία
Προϊόντα
Εξαρτήματα
Συσκευασία
Πωλήσεις
Τιμές
Ιστορικό
Φωτογραφίες - βίντεο
ΠΡΟΪΟΝΤΑ
Ερωτήσεις
Δημοσιεύσεις
Τρόπος χρήσης
Επικοινωνία
Ανεμογεννήτριες
Inverters
Βάσεις γεννητριών
Πέδιση
Βάσεις ανεμογεννητριών
Ηλεκτρικός εξοπλισμός
Διαχύτες
Μηχανολογικός εξοπλισμός
Γεννήτριες
Εργαλεία
Ελεγκτής φόρτισης
Όργανα
Μπαταρίες
Συστήματα ανύψωσης
BACK PAGE
FIRST PAGE

Στην τιμή αγοράς της ανεμογεννήτριας "Θαλής IV", περιλαμβάνονται τα πιο κάτω εξαρτήματα.
CODE
Φωτογραφίες
Τεμάχια
Βάρος
Περιγραφή - χαρακτηριστικά.
Kg
C703
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
88,167
ΞΥΛΙΝΟ ΚΙΒΩΤΙΟ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ "ΘΑΛΗΣ IV". Ply wood.
C1003
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
2
3,05
PVC 1,56 DENSITY.
C1008
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
4,250
PVC 1,56 DENSITY.
C1010
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,051
PVC 1,56 DENSITY.
C1015
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
14,093
PVC 1,56 DENSITY.
C1016
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
10,510
PVC 1,56 DENSITY.
C1017
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
4
2,448
PVC 1,56 DENSITY.
C1102
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
6,965
PVC 1,56 DENSITY.
C1103
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
5,543
PVC 1,56 DENSITY.
C1104
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
16
0,272
PVC 1,56 DENSITY.
C1105
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
16
0,278
PVC 1,56 DENSITY.
C1303
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
48
0,033
INJECTION PVC 1,34 DENSITY.
C1304
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
28

0,040

INJECTION PVC 1,34 DENSITY.
C1305
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
20
0,024
INJECTION PVC 1,34 DENSITY.
C1312
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
16
2,350
INJECTION PVC 1,34 DENSITY.
C1323
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV

1

0,154
INJECTION PVC 1,34 DENSITY.
C1324
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV

1

0,190
INJECTION PVC 1,34 DENSITY.
C1325
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV

48

0,310
INJECTION PVC 1,34 DENSITY.
C2012
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV

1

6,591
ALUMINIUM 6061 T4.
C2013
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV

4

0,230
ALUMINIUM 6061 T4.
C2014
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV

4

0,213
ALUMINIUM 6061 T4.
C2015
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV

1

0,354
ALUMINIUM 6061 T4.
C2017
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV

4

0,100
ALUMINIUM 6061 T4.
C2018
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV

4

0,104
ALUMINIUM 6061 T4.
C2101
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,804
ALUMINIUM 7075 T6.
C2102
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,117
ALUMINIUM 7075 T6.
C2103
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,133
ALUMINIUM 7075 T6.
C2104
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,895
ALUMINIUM 7075 T6.
C2109
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,674
ALUMINIUM 7075 T6.
C2110
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
335
ALUMINIUM 7075 T6.
C2302
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,170
AISI 304.
C2410
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
3,253
AISI 304.
C2436
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
3,358
AISI 304.
C2442
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,119
AISI 304.
C2449
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,171
AISI 304.
C2450
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,419

AISI 304.

C2451
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,250

AISI 304.

C2452
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,260

AISI 304.

C2458
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
2
0,091

AISI 304.

C2459
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
2
0,091

AISI 304.

C2464
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
16
5,250
AISI 304. Diffuser panel AISI 304 with aluminum honey comb.
C2474
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
4
3,278
AISI 304.
C2478
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
4
1,824
AISI 304.
C2494
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,562
AISI 304.
C2547
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,259
AISI 304.
C2548
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,189
AISI 304.
C2974
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
5,060
Q235A.
C3081
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,470
BRAKE HANDLE.
C3606
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,153
SPROCKET AISI 304, DIN 8192, 08B-1B, T16, WITH THREAND
C3627
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,065
SPROCKET AISI 304, DIN 8192, 08B-1B, T24, WITHOUT THREAND, 34 mm
C3801
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,640
CHAIN AISI 304, DIN 8192, 08B-1B.
C3802
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,004
CHAIN CONNECTOR AISI 304, DIN 8192, 08B-1B.
C3901
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
1,000
BEARING SKF FY30TF
C3902
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
1,250
BEARING SKF FY35TF
C3911
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,056
BEARING DIN 625 - 6203 - Full, DE, NC, Full 68
C3922
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,140
DISK BRAKE
C3923
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
294,6
0,205
DISK BRAKE
C4002
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
28
0,001
BOLT AISI 304 SOCKET HEAD CAP DIN 7984 M3 X 16
C4043
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
6
0,004
BOLT AISI 304 SOCKET HEAD CAP DIN 912 M5 X 20
C4063
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
186
0,007
BOLT AISI 304 SOCKET HEAD CAP DIN 912 M6 X 20
C4064
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
438
0,008
BOLT AISI 304 SOCKET HEAD CAP DIN 912 M6 X 25
C4065
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
54
0,009
BOLT AISI 304 SOCKET HEAD CAP DIN 912 M6 X 30
C4066
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
84
0,0107
BOLT AISI 304 SOCKET HEAD CAP DIN 912 M6 X 35
C4067
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
66
0,011
BOLT AISI 304 SOCKET HEAD CAP DIN 912 M6 X 40
C4083
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
24
0,015
BOLT AISI 304 SOCKET HEAD CAP DIN 912 M8 X 20
C4084
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
4
0,016
BOLT AISI 304 SOCKET HEAD CAP DIN 912 M8x1 x 25 25S
C4128
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
4
0,057
BOLT AISI 304 SOCKET HEAD CAP DIN 912 M12 X 45
C4149
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
4
0,170
BOLT AISI 304 SOCKET HEAD CAP DIN 912 M14 X 50
C4642
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
64
0,003
BOLT AISI 304 PAN HEAD CROSS RECESS DIN 967 M5 x 16
C4643
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
32
0,002
BOLT AISI 304 PAN HEAD CROSS RECESS DIN 967 M5 x 8 - Z 6.4S
C4702
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
9
0,001
BOLT AISI 304 DIN 914 - M5 x 10-S
C4821
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
4
0,008
BOLT AISI 304 GB FASTENER BOLT SHHB A M6X25 S
C5001
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
28
0,0006
AISI 304 HEX NUT LOCK TORQUE DIN EN ISO 7040 M3
C5003
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
32
0,002
AISI 304 HEX NUT LOCK TORQUE DIN EN ISO 7040 M5
C5004
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
534
0,004
AISI 304 HEX NUT LOCK TORQUE DIN EN ISO 7040 M6
C5006
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
24
0,007
AISI 304 HEX NUT LOCK TORQUE DIN EN ISO 7040 M8
C5010
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
4
0,024
AISI 304 HEX NUT LOCK TORQUE DIN EN ISO 7040 M12
C5012
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
4
0,032
AISI 304 HEX NUT LOCK TORQUE DIN EN ISO 7040 M14
C5053
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
32
0,004
AISI 304 NUT WITH FLANGE GB HEXAGON TYPE12 M5 S
C5054
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
396
0,004
AISI 304 NUT WITH FLANGE GB HEXAGON TYPE12 M6 S
C5191
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
254
0,0007
AISI 304 WASHER M6 X M10 X 1
C5193
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
171
0,001
AISI 304 WASHER M6 X M14 X 1
C5210
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
2
0,014
AISI 304 WASHER M6,2 X 14 X 14
C5215
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
4
0,003
AISI 304 WASHER M8 X 18 X 2
C5432
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
4
0,002
AISI 304 WASHER M14 X M24 X 2
C5524
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
24
0,007
AISI 304 WASHER M6 X 16,3 X 5,1
C6111
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
4
0,0001
O-ring 14x2.65-A-ISO 3601-1
C6120
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,0001
O-ring 65x3.55-A-ISO 3601-1
C6128
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,0001
O-ring DIN 3771 - 95x3.55
C6405
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
6
0,001
AISI 304 B18.21.2M External Tooth Lock Washers AM5
C6406
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
2
0,001
AISI 304 B18.21.2M External Tooth Lock Washers AM6
C6512
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,010
LIP SEAL ie 38 38 X 55 X 10
C6618
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,001
WASHER RUBBER M40 X 50 X 1
C8003
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
19,300
GENERATOR 1 KVA.
C8421
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
2
0,012
CABLE GLAND.
C8502
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1

15,400

CHARGER CONTROLLER MPPT.
C9251
ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑΣ ΘΑΛΗΣ IV
1
0,045
GREASE.